Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначало День волонтера.

05 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначало День волонтера.

Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі відзначають День волонтера. За ініціативою Організації Об’єднаних Націй його святкують вже понад 30 років. Згідно з даними ООН, в усьому світі налічується близько 140 млн волонтерів. В Україні протягом минулого року волонтерською діяльністю займалися 14% українців. Зараз допомога цих людей особливо важлива і необхідна на Донбасі.

 

Саме з початком окупації Криму Росією і з початком проведення АТО на сході України в державі посилився волонтерський рух. Небайдужі люди почали допомогати українським бійцям в отриманні сучасного обмундирування, амуніції, технічних засобів, транспорту. Не залишаються осторонь волонтери і у відношенні до внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули свої будинки в Криму та на Донбасі.

 

Представники ЧКТ УК сьогодні взяли участь у міських заходах, де було відзначено подяками міського голови  Анатолія Бондаренка найкращих волонтерів, серед яких і були наші  козаки.

\

А саме Олександр Кутній. Іван Осадчук, Микола Дудник ,Валентина Присяжнюк. Вікторія Казмирук, Дарья Найбоченко, Микола Чепчуренко, Данііл Цуканов та Валентина Сидорович.

Прес- центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment