Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело зустріч з школярами в Черкаській міській бібліотеці для дітей.

23 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело зустріч з школярами в Черкаській міській бібліотеці для дітей.

 День Українського козацтва та День захисника України – свято, що встановлене  з метою вшанування мужності та героїзму оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. В Черкаській центральній міській бібліотеці для дітей, до цих свят було проведено цикл патріотичних заходів, на які було запрошено  представників  Черкаського крайового  товариства Українського козацтва.

  Літературний екскур Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей була проведена година творчості “Оберіг для воїна – захисника”.В цей день пошани всім поколінням героїчного минулого діти  створили своїми руками оберіг-подарунок воїнам – захисникам : плетені браслети зі стрічок, ляльки-мотанки,серця (орігамі),паперові янголята. Вироби створені своїми руками, дарують радість і задоволення, передають настрій та енергетику та є своєрідним оберегом для тих , хто його отримує.

Отаман Черкаського козацького полку ім.Б.Хмельницького , учасник бойових дій Валерій Магеррамов, розповів присутнім про жахіття війни і про те, як сьогодні він і його побратими, на волонтерських засадах допомогають українським захисникам на Сході країни.

Крайовий бунчужний ЧКТ УК Леонід Сандига ділився з дітьми своїм життєвим досвідом, і закликав іх  добре навчатися, поважати своїх батьків, любити Україну, шанувати  її культуту, берегти і продовжувати українські традиціі та звичаї.

Козак Цуканов Даніїл є постійним гостем цієї бібліотеки ще з ранього дитинства, і приємним моментом були спогади бібліотекаря про малюнки Даніїла, які збереглися в них. В свою чергу бібліотеці та читачам було подаровано три книжки, автора козака професора Юрія Присяжнюка.

Всім присутнім на цих заходах сподобалась і запамяталась ця зустріч, а директор бібліотеки щиро подякувала козакам за їхню таку необхідну для молоді патріотичну виховну роботу.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment