Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з днем народження Черкаську санаторну школу-інтернат ЧОР

20 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з днем народження Черкаську санаторну школу-інтернат ЧОР

Шкільна ранкова  лінійка зібрала сьогодні дітей санаторної школи -інтернату,  та іхніх вихователів і вчителів, а також гостей, які прийшли привітати школу-інтернат з Днем  її народження. Представники  Черкаського крайового товариства УК є  постійними гостями в цій школі ,і  тому сьогодні делегація на чолі з отаманом Черкаського козацького  полку Валерієм Магеррамовим прийшла,  аби привітати всіх присутніх з їхнім святом.

З вітальним словом виступив заст. крайового отамана ЧКТ УК ,бієць АТО  Олександр Кутній, який щиро привітав учнів та учительський колектив з їхнім родиним святом. Побажав дітям гарно навчатися, любити свою рідну школу, вчителів та бути гідним патріотом своєї держави.

А по обіді на території школи відбувся шкільний ярмарок, де діти продавали,а гості купували  різні смаколики, патріотичну символіку, адже такі ярмарки проводяться постійно, а на виручені кошти спрямовуються на потреби українських захисників в зону АТО. Наші козаки також долучилися до цієї акції, вони купували солодощі, тим самим збільшуючи шкільну копілку , підтримали гарну патріотичну ідею.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment