Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує ініціативу Тернівської козацької сотні у відкриті меморіальної дошки загиблим в АТО.

15 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує ініціативу Тернівської козацької сотні у відкриті меморіальної дошки загиблим в АТО.

Тернівська загальноосвітня школа є опорним навчальним закладом з військово-патріотичного виховання в Черкаській області. Педагогічний колектив на чолі з депутатом районної ради, директором школи, отаманом козацької сотні ім.Івана Сірка Шулежком Анатолієм Васильовичем плідно працює над проблемою «Втілення козацької педагогіки в навчально-виховний процес сільської школи з певним корективом на сьогодні і завтра, на сучасне і майбутнє української нації».

Основний акцент було зроблено на тому, що готовність захищати рідну землю, политу кров’ю багатьох поколінь працелюбних і героїчних предків, є священним обов’язком.
Шкільна спільнота урочисто відкрила меморіальну дошку випускникам школи, які віддали життя за мир і спокій вже в останній, неоголошеній війні з російським агресором.

Освятив її настоятель Храму Різдва Святого Івана Хрестителя Української Автокефальної Православної Церкви отець Михайло. Присутні в знак вдячності запалили свічку м’паяті та поклали квіти до меморіалу.

На підтвердження нездоланного прагнення українців до свободи проведено урочисту ходу, очолили яку джури Тренівської сотні.

 

 Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment