Черкаське крайове товариство Українського козацтва в рускополянській школі №2

14 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва в рускополянській школі №2

Урок патріотизму провели козаки Черкаського крайового товариства Українського козацтва, в рускополянській ЗОШ №2 з нагоди свят Покрови та Дня Українського козацтва.  До школи завітала делегація представників ЧКТ УК на чолі з Крайовим отаманом Віталієм Чепелухою.

Вітаючи школярів із святами він зазначив, що  українська армія справді  пишається своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро, на чужі землі. Українські Збройні Сили покликані охороняти рідну землю. Наші хлопці чесно виконують військову службу перед Батьківщиною. Служити  зараз  –  це справа честі і обов’язку.

Я пишаюсь своїм сином ,Ігорем, добавив отаман, який сьогодні,  як і багато інших молодих юнаків, тримає зброю в руках за для миру і спокою українців.

 Заходи, метою яких було розширення знань учнів про історію славного українського козацтва, виховання почуття патріотизму,  національної  гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій славних запорожців – оборонців рідної землі.

Отаман Черкаського козацького полку ім.Б.Хмельницького , учасник бойових дій Валерій Магеррамов ознайомив учнів зі зброєю, з якою українські захисники боронять територіальну цілісність нашої держави.

 

На згадку про війну, козаки подарували для шкільного музею памяті, стріляний РПГ та ящик з під мін.

 

Директор Рускополянської ЗОШ №2 Ткаченко Людмила Володимирівна подякувала козакам, за таку теплу зустріч з дітьми і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

 

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment