Черкаське крайове товариство Українського козацтва в Черкаській школі №28

11 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва в Черкаській школі №28

З нагоди свят Дня Українського козацтва та Дня захисника України,  по запрошенню  директора Черкаської загальноосвітньої школи №28 Тетяни Скорик, представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва відвідали школу.

  Перед присутніми з вітальним словом виступив Крайовий отаман ЧКТ УК  Віталій Чепелуха, та подякував дітям за їхню не байдужість до наших захисників, які постійно збирають та передають все необхідне на фронт. Тому і цього разу учні вручили отаману малюнки для воїнів та коробки з продуктами харчування.

На заході діти співали патріотичні пісні, та читали вірші. про звитяги козаків,  що боронили  український народ від ворога у всі часи нашої історії.

 

З великим захопленням, всі  присутні слухали  напутні слова, що  говорив Радник Гетьмана УК , професор кафедри історії ЧНУ ім.Б.Хмельницького Юрій Присяжнюк. 

Він сказав: Здійснення патріотичного виховання молоді передбачає виховання національно-патріотичних цінностей, хоча в умовах явищ європейської інтеграції, вони часто підірвані, тому що засновані на багатьох перевагах. Національно-патріотичні цінності грають важливу роль в інтегральному розвитку людини, тому що їх прийняття і інтеріоризація зобов‟язує її ідентифікувати себе з народом, знати історію, культуру і релігію. Гідність особистості стає поштовхом до її розвитку в усіх аспектах і піклуватися про загальне благо. Сутність патріотизму, що виражається в ідентифікації та виявленні поваги до своєї нації і батьківщини, зобов‟язує тим самим поважати інші народи, спонукає до пізнання їх історії і культури, а також знати відмінності і спільне, щоб разом мирно співіснувати.

 

 

Також в складі делегаціі від ЧКТ УК були отаман Свидівоцької козацької сотні Олег Чепелуха та Крайовий обозний Степан Титаренко.

 

На завершення лінійки, директор школи Тетяна Скорик, подякувала козакам за співпрацю з їхньою школою та висловила сподівання , що і надалі наша співпраця буде плідною.

 

Прес-центр ЧКТ УК

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment