Черкаське крайове товариство Українського козацтва в школі №21

10 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва в школі №21

Черкаська загальноосвітня школа №21 з нагоди Дня захисника України, та Українського козацтва, запросила на патріотичну зустріч з учнями школи представників Черкаського крайового товариства Українського козацтва. Адже  національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, та  формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, та культури.

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха у своєму виступі привітав присутніх з великим хрестьянським святом Покрови, та Днем Українського козацтва, так як ці свята нерозривно повязані між собою, адже пресвята Богородиця  завжди була заступницею козацького війська та всього українського народу в боротьбі за волю рідної землі.

 

Віталій Чепелуха розповів дітям про основні напрямки діяльності козацтва, а це насамперед  національно-патріотичне виховання, формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини, та зробив презинтацію заходів,  що проводяться українським козацтвом. А це і  волонтерська діяльність. де козаки є своєрідним місточком  між  учнями шкіл, які збирають продукти , а козаки відвозять на передову нашим захисникам.

Отаман Черкаського козацького полку Валерій Магеррамов, провів майстер клас по ознайомленню дітей із зброєю, де кожен мав можливість потримати автомат, одягнути бронежилет та шолом. А от перегляд відео про останю поїздку в АТО, до Дня захисника України,   справило  у дітей велике враження, коли ті  бачили на ньому  коробки з продуктами  підписані від школи 21, що брали до рук українські воїни -захисники.

В подарунок для шкільного музею памяті, про цю не оголошену війну, козаки передали з фронту стріляний РПГ, ящик  з під мін та прапор України, підписаний бійцями ЗСУ.

Слава  Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

Прес-центр ЧКТ УК 

 

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment