Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало наших захисників в секторі ,,М,,

08 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало наших захисників в секторі ,,М,,

Вже стало доброю традицією на свята провідувати наших захисників на фронті. Тому і цього разу до Дня захисника України та Українського козацтва було сформовано вантаж за побажаннями бійців, а саме це теплі речі, домашнє варення, різні солодощі, та багато чого іншого, а от 8 та 10 роти 59-ї МБ отримали два холодильника та чотири пральних машини. Все це зібрали діти черкаських  шкіл № 21,22 і санаторна школа інтернат ЧОР, а доставку організувало ЧКТ УК, відповідальним за доставку гумвантажу цього разу  був отаман Черкаського козацького полку ім.Б.Хмельницького Валерій Магеррамов.

За дорученням крайового отамана ЧКТ УК Віталія Чепелухи  бійцям-козакам в польових умовах,  за значні заслуги перед українським народом, українською державою в боротьбі за її Волю, Незалежність та недоторканість іі кордонів  було вручено грамоти та нагороди.

Щирі слова вдячності висловлювали нам як бійці, так і командири підрозділів, за постійну турботу та моральну підтримку тих, хто сьогодні вдень і вночі боронить свободу нашої рідної землі.

Прес-центр ЧКТ УК 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment