Черкаське крайове товариство Українського козацтва на дні миру в Черкаській санаторній школі-інтернаті.

27 Сен Черкаське крайове товариство Українського козацтва на дні миру в Черкаській санаторній школі-інтернаті.

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

Так ,склалося вже традиційно , що Черкаська санаторна школа- інтернат 1-2 ступенів ЧОР запрошує на  це свято представників ЧКТ УК та бійців АТО.

В своєму вітальному слові крайовий отаман Віталій Чепелуха привітав всіх присутніх зі святом та побажав  миру та стабільності в нашій державі, а також подякував дітям за величезну допомогу та підтримку нашим захисникам на сході країни, а Олександир Кутній відзначив грамотами найактивніші класи за їхню небайдужість до ЗСУ та долі нашої країни.

Навчальний рік лише почався, а діти вже знову зібрали все необхідне для фронту, за ради перемоги,  миру та процвітання України.

“Міжнародний день миру – дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку”

 

Слава Українській молоді!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

Прес-центр ЧКТ УК,

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment