Черкаське крайове товариство Українського козацтва найкращі в ІІІ Всеукраїнському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

31 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва найкращі в ІІІ Всеукраїнському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

«Душу – Богові, Життя – Україні, Честь – собі», – під таким гаслом з 13 по 24 серпня 2017 року пройшов ІІІ Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся у  с. Ватутіно Харківської області.

Черкаську  область на змаганнях представляв рій ,,Терен,, козацької сотні ім. Івана Сірка  ЧКТ УК, Тернівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

Участь у Всеукраїнській грі «Джура» для юних патріотів з Смілянщини на чолі з отаманом Шулежком Анатолієм Васильовичем, стала шляхом  свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, зразком виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління, підготовкою до творчої праці, військової служби та захисту України.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)  є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Тому організаторами змагання було підготовлено різноманітні вправи, конкурси, етапи з численними перешкодами, які долались кмітливістю, знаннями військово-медичної справи та основ безпеки життєдіяльності, спритністю та фізичною загартованістю.

Рій “ТЕРЕН» у складі 26 команд із різних куточків України теж активно долучився до участі у Всеукраїнській грі «Джура». Команда стала   переможцем у чотирьох випробуваннях:

за 1 місце в конкурсі стрільби із пневматичної зброї

• за 1 місце в конкурсі таборування;

• за 2 місце в строю та пісні «Впоряд»;

• за 3 місце в конкурсі надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник»;

За підсумками змагїально програми рій «Терен» здобув реко:рдні 4 кубки.

 Юні джурівці нашої області  продемонстрували найкращі якості сучасних воїна-козака та козачки – захисників своєї Батьківщини. Кожен з учасників отримав грамоти та медалі.  Участь у грі стала для них уроком  національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Крім конкурсів для учасників провели ще й екскурсійні поїздки до визначних пам’яток козацької доби. Також джури ознайомилися з умовами розміщення військовослужбовців, зразками військової техніки та зброї; позмагалися у розбиранні та складанні АК; вивчили правил підготовки до стрільби.

Щиро вітаємо команду з високими досягненнями, бажаємо запалену  іскру патріотизму та гордості за свою націю пронести через усе своє життя!

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment