Черкаське крайове товариство Українського козацтва гордиться своїми побратимами, які прийняли рішення захищати Україну в лавах її Збройних сил

03 Июл Черкаське крайове товариство Українського козацтва гордиться своїми побратимами, які прийняли рішення захищати Україну в лавах її Збройних сил

Українське козацтво є національним резервом Збройних сил України. У статуті цієї громадської організації згадана норма виписана  досить однозначно: сприяння підготовці молоді до військової служби, військового вишколу українських козаків, розбудові Збройних сил України, Прикордонних військ, Митної служби та підрозділів Цивільної оборони, комплектуванню окремих військових формувань призовниками з Українського козацтва. Очевидно, що в умовах фактично відкритої російської агресії, яка триває четвертий рік поспіль, поповнювати ряди армійців стало питанням самоповаги кожного громадянина-патріота та козака.

0015

Серед тих, хто  нещодавно підписав контракт і пішов служити до Збройних сил України, два представники ЧКТ УК . це писар Свидівоцької козацької сотні – Владислав Козлов та бончужний Свидівоцької козацької сотні  Ігор Чепелуха. Юнаки не один рік належать до черкаського козацтва, Влад 10 років, а Ігор 8 років ,та уже встигли чимало зробити як громадські діячі. Вони учасники багатьох-багатьох заходів, зміст яких визначався волонтерською діяльністю (зокрема й поїздками на Донецький фронт), упорядкуванням і вшануванням місць козацької слави, національно-патріотичним вихованням молоді, допомогою ветеранам, інвалідам, людям похилого віку. Владислав та Ігор завжди гідно тримали український національний і козацький стяги, утім, знані серед козаків не лише як прапороносці, а й доброзичливі та надійні побратими, які відповідально й професійно ставилися до всіх довірених їм справ.

0017

Проводжаючи до лав Збройних сил України своїх юних побратимів, козацтво ЧКТ УК, у непростий час путінської агресії проти суверенної Української держави, щиро бажає Владиславу Козлову та Ігорю Чепелусі з честю витримати всі випробування армійської служби, не зганьбити репутації українців і козаків, прославити свої імена. Нехай Господь Бог благословить вас на цю благородну справу, допоможе вистояти й перемогти!

 

Слава Українській нації, її захисникам!

Слава Українському козацтву!

 

Крайових хорунжий ЧКТ УК,

проф. Юрій Присяжнюк

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment