Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в квесті в рамках національно- патріотичного виховного фестивалю «Народний Герой»

09 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в квесті в рамках національно- патріотичного виховного фестивалю «Народний Герой»

08.05. 2017р. Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в квесті, який відбувся у Долині троянд в рамках національно- патріотичного виховного фестивалю «Народний Герой», аби вкотре нагадати про цінність українських традицій, поваги та пам’яті до ветеранів, героїв усіх часів. На це були  спрямовані відповідні локації та майданчики, що діяли  цього дня, проводилась  робота лекторію направлена на висвітлення тем, що стосуються соціальної адаптації учасників АТО та ветеранів війн, лекції про історичні події та відомих постатей, презентації книжок на тему війни в АТО. Різноманітність фотозон на історичні теми спрямовані на осмислення подій того часу та зацікавленість аудиторії в поглибленому вивченні цих питань. Наповнення музичної сцени життєстверджуючим матеріалом закріплює ефект масової патріотично-виховної роботи.

IMG_5318-08-05-17-19-54

Це свято особливо сподобалось учнівській молоді з 9 І класу Черкаської гімназіі №31, та гімназійній козацькій сотні ім. Святослава Хороброго на чолі з отаманом Нікітою Кулініченком.

IMG_5325-08-05-17-19-54

На цьому заході була мождивість кожному ознайомитись зі зброєю,та потримати іі в руках.IMG_2921

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment