Черкаське крайове товариство Українського козацтва побувало в 36- морській піхоті

02 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва побувало в 36- морській піхоті

Не встигли козаки ЧКТ УК відпочити від Великодньої поїздки, як знову на фронт.

image (21)

Валерій Магеррамов – отаман Черкаського полку ім.Б.Хмельницького очолив на цей раз поїздку в зону АТО. Два тижні козакам довелось, аби  зібрати все необхідне для наших захисників на Донбасі, і на цей раз дуже допомогла територіальна громада села Шабельники  Золотонішського району, що знаходиться на лівому березі Дніпра.  Село належало до Піщанської сотні спочатку Черкаського, а згодом Переяславського полку, і походить назва села  від першого поселенця — якогось Шабельника[Джерело?]. Очевидно, хтось із його роду займався виготовленням шабель, був зброярем. Таке прізвище (Шабельник, Шабельниченко) досить поширене в козацьких реєстрах XVII-XVIII століть. Тому саме тут, як ніхто більше добре знають про звитяги наших козаків, і не випадково завжди допомогають фронту.

image (23)

Прифронтове місто Маріуполь, саме тут знаходиться підрозділ ,,АЗОВ,, який з перших днів війни став на захист територіальної цілісності українських кордонів, до нього і завітали наші козаки. Також і навідались до нацгвардіі ЗСУ, а на завершення заїхали в 36-морську піхоту, де на згадку про перебування підписали прапор учням рускополянської школи.

Важка, але дуже потрібна для наших захисників України ця  поїздка, адже ми завжди привозимо спілкування і тепло рідних домівок, саме цього сьогодні і потребують хлопці.

Велика вдячність команді козаків ЧКТ УК, за велику і благородну справу, служіння українському народові  в імя миру і стабільності .

Слава Українським козакам!

Слава Українським захисникам!

Слава Україні!

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment