Черкаське крайове товариство Українського козацтва везе на фронт пасхальні подарунки від Черкаської санаторної школи інтернат ЧОР.

16 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва везе на фронт пасхальні подарунки від Черкаської санаторної школи інтернат ЧОР.

Черкаська санаторна школа інтернат ЧОР тісно співпрацює з Черкаським крайовим товариством Українського козацтва. Вже давно стало традицією , що на свята в школі проводяться різноманітні ярмарки, благодійні концерти, а на виручені кошти спрямовується допомога на фронт нашим захисникам. Не виняток і цього разу, до дня Великодня було закуплено солодкі подарунки, підкріплені дитячими листами та оберегами , і все це через Українське козацтво, що є містком між школою і фронтом, везеться нашим захисникам та дітям прифронтової зони.

IMG_2802

Дуже старанно віднеслися до оформлення упакування подарунків діти спільно з викладачами, адже в кожен пакуночок вони вклали свою душу і любов, щоб нехай навіть і маленький подарунок, але приніс насолоду нашим славним воїнам.

17883699_975201892615802_1397738511286827931_n (1)

Благодійність – не обов’язок, а перевірка на чуйність, людяність. Вона не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі.

 

Слава нашій Українській молоді!

Слава нашим Українським захисникам!

Слава Україні!

Отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment