Черкаське крайове товариство Українського козацтва співпрацює з колективом Черкаського політехнічного технікуму

12 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва співпрацює з колективом Черкаського політехнічного технікуму

11 квітня 2017 р. представники ЧКТ УК на чолі з крайовим отаманом Віталієм Чепелухою відвідали Черкаський політехнічний технікум, де зустрілися з його директором, викладацьким складом та студентами. Метою зустрічі стало взаємне бажання налагодити тісну співпрацю авторитетної громадської організації з колективом одного з найстаріших навчальних закладів обласного центру. Є сподівання, що невдовзі на базі технікуму вдасться створити козацький підрозділ, який істотно розширить і поглибить національно-патріотичний рух серед молоді регіону.

image (12)

До присутніх із словом-вітанням та коротким ознайомленням із сучасним станом розвитку козацтва в Шевченківському краї звернувся В. Чепелуха. Він наочно, із використанням цифрового проектора, продемонстрував численні заходи ЧКТ за останній рік, при цьому наголосив, що це всього-на-всього 5% від реально зробленого крайовою, полковою та сотенною старшиною, усіма козаками й берегинями товариства. Особливу увагу крайовий отаман приділив уже традиційній волонтерській діяльності, яка сприяє підвищенню боєздатності підрозділів ЗСУ, наданню всебічної підтримки пораненим бійцям, також дітям-сиротам, інвалідам, людям похилого віку.

image (11)

Далі з лаконічною промовою виступив крайовий хорунжий, радник гетьмана України з національно-патріотичного виховання Юрій Присяжнюк. Основні акценти він зробив на високому призначенню сучасного козацтва як власне українського явища, засадам, на яких воно будує свою діяльність – вірність християнській вірі, Українській нації та державі, принципам доброти й людяності. А ще звернув увагу на доцільність та важливість інформаційно-інтелектуальної роботи, бо перемога у цій галузі є сьогодні для України не менш важливою за звитягу на полі брані.

image (4)

Активну участь у зустрічі взяв протоієрей, військовий священик Анатолій Лещенко, котрий представляє Черкаську єпархію УПЦ КП, водночас є козаком Українського козацтва. Від докладно познайомив присутніх із проектом “Холодноярська проща”, який удруге пройде на Черкащині, у Холодному Яру, із благословення і підтримки Святійшого Філарета, Патріарха Київського та всієї Руси-України, цього разу протягом 5 днів – 24–29 липня.

До заходу долучилися отаман полку імені Б. Хмельницького Валерій Меагеррамов, Леонід Сандига та інші побратими.

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment