Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує будівництво храму на честь преподобного Амфілохія Почаївського

09 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує будівництво храму на честь преподобного Амфілохія Почаївського

У Черкасах започатковано будівництво храму на честь преподобного Амфілохія Почаївсько

У Черкасах започатковано будівництво нового храму Української Православної Церкви Київського Патріархату. 8 квітня у мікрорайоні “Митниця” митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан звершив чин освячення хреста та наріжного каменя новобудованої церкви на честь преподобного Амфілохія Почаївського.

image (1)

Архіпастирю співслужив настоятель парафії ієрей Віталій Клим та Черкаське духовенство. Розділити радість святкової події зібралася численна православна громада міста, а також Черкаське крайове товариство українського козацтва, яке бере активну участь у розбудові Помісної Української Православної Церкви. Козацька сотня ім. Петра Дорошенка виготовила деревяний хрест для храму, а  інші козаки надали матеріальну допомогу для будівництва цього храму.

image (4)

Митрополит Іоан розповів присутнім на святі вірянам про християнський подвиг преподобного Амфілохія Почаївського, а також про значання храму для християн, а зокрема про таїнства Сповіді та Євхаристії, які звершуються у храмі. Настоятель парафії у свою чергу подякував архіпастирю та всім присутнім на святі за спільну молитву.

Завершилося свято торжественним козацьким многоліттям.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment