Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримало благодійний ярмарок учнів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату

07 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримало благодійний ярмарок учнів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату

Благодійність – не обов’язок, а перевірка на чуйність, людяність. Вона не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі.

Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з гідністю пройшли це випробування. 7 квітня  у школі відбувся благодійний ярмарок.

image

Ніхто не пішов без позитивних емоцій, гарного настрою. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Кожен, хто готував страви на продаж, брав участь у ярмаркуванні, знав, що кошти, зібрані у цей день, принесуть радість тим, хто потребує допомоги. Представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва прийшли підтримати учнів в їхньому бажані, адже на виручені кошти буде закуплено до Великодня Пасхальні кошики з добрениками, та все це відвезуть козаки на передову нашим захисникам.

image (43)

Ми живемо у скрутні часи. Знецінюються моральні та духовні цінності. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем, бо сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила.     Сподіваємося, що наша допомога не буде марною, що це стане поштовхом для нових добрих справ, адже бути милосердним, щирим, співчутливим до своїх ближніх, не залишати їх у тяжку годину є золотим правилом для кожного.

Слава Українській молоді!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment