Черкаське крайове товариство Українського козацтва У Черкаській санаторній школі-інтернат.

06 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва У Черкаській санаторній школі-інтернат.

Сьогодні Черкаське крайове товариство Українського козацтва на чолі з отаманом Віталієм Чепелухою, взяло участь в  благодійній  акції на підтримку українських військових у  Черкаській санаторній школі-інтернат.

????????????????????????????????????

Допомога захисникам Вітчизни є обов’язком кожного. Від самого початку збройного конфлікту на Сході нашої держави вихованці Черкаської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат на ділі долучаються до волонтерської роботи. Одним із видів такої роботи є проведення благодійних концертів та фестивалів.
Так 6 квітня розпочалася дводенна волонтерська благодійна акція зі збору допомоги для воїнів АТО, які захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави, а також для дітей, які зараз проживають на тимчасово непідконтрольній території України. За допомогою волонтерів козаків, ця допомога стане чудовим подарунком для наших військових до прийдешнього Великодня.

????????????????????????????????????

В актовому залі школи-інтернату відбувся святковий концерт у виконанні учасників художньої самодіяльності навчального закладу, на який завітали представники обласної влади, духовенства та козацтва.

????????????????????????????????????

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників Вітчизни.
Щоб подякувати юним патріотам-добротворцям за волонтерську роботу, та збір допомоги для воїнів АТО на захід, говорили у своєму вітальному слові крайовий отаман Черкаського крайового товариства Українського козацтва Віталій Чепелуха, протоієрей Української православної церкви Київського патріархату Анатолій Лещенко, учасник бойових дій на Сході Олександр Кутній.

????????????????????????????????????

Під вмілим керівництвом педагогів учні школи-інтернату продемонстрували свій незаперечний мистецьких хист та навики, виконавши вокальні та хореографічні композиції на патріотичну тематику.На завершення концерту на згадку про пам’ятну зустріч учні школи-інтернату вручили гостям подарунки, які виготовили власноруч.

????????????????????????????????????

Валерій Данілевський висловив  щирі слова вдячності педагогічному та учнівському колективу за здійснену роботу, адже особистість учителя є визначальною у процесі формування молодого покоління справжніх патріотів України.

Слава Українській молоді!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

прес-центр ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment