Черкаське крайове товариство Українського козацтва звітувало за 2016 рік.

27 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва звітувало за 2016 рік.

В Черкасах відбулась звітна рада Черкаського крайового товариства Українського козацтва за рік, що минув.  Вже традиційно так склалось, що перед початком ради козаки беруть благословіння у духовенства, посвячують молодих козаків, що вступають до козацьких  лав, та вшановують память тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі.

image (6)

 

Отець Анатолій який є духовним наставником  козацької організації та її членом, разом з військовими капеланами  УПЦ КП  відслужили молебень для загиблих  біля стели ,,Небесної сотні,, що встановлена на площі  Свято-троїтського храму, та вшанували їх хвилиною мовчання разом з козаками ЧКТ УК.

 

Біля памятного знаку ,,Борцям за Волю України,,  ,поклали до його підніжжя квіти ,та під слова присяги поклялись бути гідними захисниками Української незалежності, територіальної цілісності ,  та її свободи.

image (7)

Внесеням прапорів України та ЧКТ УК, стоячи козаки співали гімн України, та Рада вважалась відкритою. В ній взяли участь делегації районів, а  саме: Христинівський полк, Уманський полк , Маньківський полк, Канівський полк, Черкаський полк, Катеринопільський- колниболоцький курінь, Смілянська Тернівська козацька сотня ім. І. Сірка, Свидівоцька козацька сотня ім.Б.Хмельницького, Рускополянська козацька сотня ім. П.Дорошенка, Гімназійна козацька сотня ім. С. Хороброго, Черкаського національного университету козацька сотня ім. Б.Хмельницького.

Кожен з виступаючих отаманів в своїй доповіді окреслив основні напрямки діяльності тих заходів проведених за минулий 2016 рік, та планів на наступний 2017 рік.  Наскільки було багато здійснено  різних заходів, але намагались говорити про головні  напрямки такі , як волонтерство, а це допомога фронту, людям з вадами здоровя, ветеранам війни, дітям сиротам, та бійцям АТО, а також ще один із пріорітетних напрямків діяльності, це національно-патріотичне виховання молоді та багато іншого.

image (14)

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха зачитав святковий наказ про заохочення, відзначивши найкращих активістів та підрозділів Українського козацтва. Одним з таких сьогодні в авангарді є – ГО,,Козацтво Маньківщини,, яке за значний вагомий внесок в розвиток Українського козацтва отримало від керівництва ЧКТ УК сертифікат на суму 5000 гривень, а  самі активні козаки, грамоти , універсали та нагороди. Рішеням ради прийнято визнати роботу Черкаського крайового товариства Українського козацтва на ЗАДОВІЛЬНО, з чим і вітаємо.  ТАК ТРИМАТИ ДАЛІ!

Слава Українським козакам!

Слава Україні!

Прес-центр ЧКТ УК,

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment