Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначило нагородами козаків-АТОвців Уманського козацтва.

21 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначило нагородами козаків-АТОвців Уманського козацтва.

18 .03.2017 р.в м. Умані в міському будинку культури , відбувся Всеукраїнський фестиваль «Пісні народжені в АТО», серед лауреатів цього  пісенного фестивалю – бійці Збройних Сил, добровольці, волонтери з усієї України (м. Київ, Миколаїв, Кропивницький, Дніпро, Житомир, області – Харківська, Луганська, Запорізька та Івано-Франківська), в ньому  взяли участь і представники міськрайонної громадської організації «Уманське козацтво» ЧКТ УК.

Брати Піскорські Олег і Тарас передній план

Цей фестиваль фронтових пісень присвячений воїнам, які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України. У святковому концерті, який тривав протягом трьох годин, виступили 24 учасники з різних куточків України, а дехто  – прямо з передової.

images (1)

IMG_1032Перед початком концерту з нагоди Дня українського добровольця були нагороджені учасники антитерористичної операції в східних регіонах України , Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради ,та козацькими відзнаками  «За відродження козацької держави Україна» Артура Васалатія та Тараса Піскорського, а відзнакою  «участь в  АТО»  нагороджено добровольців Лисенка Андрія, Свірського Григорія та Піскорського Олега, що є козаками Українського козацтва.

IMG_1011

Приємно вітати мужніх та сильних чоловіків, які продовжуючи славні традиції українського воїнства, з гідністю виконали обов’язок із захисту рідної землі від агресора на сході України. І сьогодні своєю творчістю продовжують оспівувати справжню чоловічу дружбу, славити наших захисників, підтримувати патріотичний дух українського народу та віру у мир в Україні.  Ніхто не народжується для війни. На сході України воюють вчителі, програмісти, музиканти та представники інших, невійськових професій. Часто і на війні вони не покидають хобі, що допомагає їм морально.

IMG_1014

Пісенний фестиваль «Пісні, народжені в АТО» – це приклад, коли талановиті та небайдужі люди об’єднуються і на світ з’являється чудовий проект. Ваші пісні – про справжню чоловічу дружбу, мир у рідному домі та надію на краще. Учасники фестивалю є прикладом того, що український воїн – це не тільки міцні руки і сталева воля. Це ще й чуйне серце і талановита душа!

.

ПРЕС-ЦЕНТР «Уманського козацтва ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment