Черкаське крайове товариство українського козацтва вшановує память загиблих з нагоди річниці виходу з Дебальцево.

21 Фев Черкаське крайове товариство українського козацтва вшановує память загиблих з нагоди річниці виходу з Дебальцево.

Місто Дебальцеве – одне із міст, яке залите кров’ю захисників Батьківщини, місто, яке  пам’ятатимуть усе життя, і тих хлопців, які поклали своє життя у донецьких і луганських степах виборюючи незалежність та територіальну цілісність України.
20 лютого у Черкасах  відбувся обласний захід із вшановування памʼяті загиблих і подвигу живих учасників боїв за м. Дебальцеве Донецької області, на якому були присутні представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва, а саме бійці 128-ОГПБ  Олександр Кутній, Сергій Лугеря, Ігор Довбиш та Володимир Погорілий.

image (2)
Вшанувати пам’ять учасників Дебальцевської операції прийшли міський голова, очільник області, військовий комісар, учасники боїв за Дебальцеве, волонтери, небайдужі громадяни. Захід розпочався із покладання квітів до пам’ятника «Борців за волю України» у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відслужили молебень за загиблими захисниками України.
Зустріч із бійцями-учасниками боїв продовжилась у Черкаському обласному краєзнавчому музеї у павільйоні виставки «Війна триває». Символічним є те, що саме бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, учасники боїв за Дебальцеве, є засновниками цієї виставки.
Недивлячись на трагічність подій про які згадували присутні, зустріч була надзвичайною, адже зустрілись ті, кому є про, що згадати та поділитись із молодим поколінням свідченнями очевидців. Спогади якими ділись учасники боїв, волонтери та рідні загиблих змусили плакати усіх присутніх.

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment