Черкаське крайове товариство Українського козацтва-ставить в приклад Свидівоцьку козацьку сотню ім Б.Хмельницького.

25 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва-ставить в приклад Свидівоцьку козацьку сотню ім Б.Хмельницького.

Служити народові  України та Українському козацтву, такий лозунг сьогодні тримає Свидівоцька козацька сотня ім. Б.Хмельницького. Більше, як сім років існує цей козацький підрозділ, в складі Черкаського крайового товариства Українського козацтва , та за  цей час  багато зроблено,  як  в плані національно- патріотичного виховання молоді , а це робота в школах серед учнівської  молоді, гімназійної, студенської , де відбуваються навчання з історії , військової підготовки, відродження  , збереження та розвиток звичаїв, традицій,  культури , мови українського народу,  постійно організовуються зустічі в школах з нашими захисниками , допомога в створені шкільних музеїв , в наповнені їх експонатами причетними до війни на Донбасі. В селі Свидівок для увіковіченя памяті  козацтву його популірізації, збудований памятний знак , легендарному полководцю, політичному діячу, державотворцю, гетьману України Богдану-  Зіновію Хмельницькому.

img_2587

(Сватове 2015 р)

Сьогодні Свидівоцька козацька сотня ім. Б.Хмельницького очолювана Олегом Чепелухою є в авангарді нашого Черкаського крайового товариства УК. Саме на його час правління сотнею випала важка доля нашого українського народу, це війна на Донбасі, і тому з перших днів агресії та окупаціі території України, козаки сотні першими почали йти до військоматів, серед яких Прідченко Сергій бієць нацгвардії, Чепурний Валерій бієць 54-ї омб, Цимбал Віктор 90 опдб , Чернов Олег 24-омб, та багато інших які і сьогодні стоять на захисті наших рубежів, а інші козаки стали займатись волонтерством в підтримку добробатів та ЗСУ. За роки війни наші козаки побували на всьому фронті , зібрали та відвезли на міліони гривень всього того , що потрібно там на війні нашим бійцям для великої перемоги.

173862383

(константинівка 2015)

Самими активними волонтерами Свидівоцької сотні є Козлов Владислав, Гнатій Анатолй, Чепелуха Ігор, Чепелуха Олег,та багато інших, які постійно курсуют дорогами війни ризикуючи власним життям в імя свободи нашої рідної землі.

img_3164

(троїтцьке 2016)

Слава Свидівоцькій козацькій сотні! Слава всім козакам! Слава Україні ! Слава Героям!

Отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment