Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в розширеній Раді Генеральної старшини УК

21 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в розширеній Раді Генеральної старшини УК

Відповідно до наказу Гетьмана УК, 18 грудня 2016 р. у м. Вінниці, на базі Крайового товариства УК Вінниччини, відбулася розширена Рада Генеральної старшини УК. Вона була присвячена комплектуванню козацьких військових частин ЗСУ Українським козацтвом за контрактом, службі в резерві та територіальній обороні. Було відмічено, що в останній час у цих питаннях відбулися серйозні зрушення на краще, але системна робота лише розпочинається.

img_3851

Другим важливим питанням, доповідь із якого робив генеральний хорунжий УК Володимир Сивак, стало сприяння реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки. Вінничани й усі присутні отримали можливість познайомитися з досвідом цієї роботи на Черкащині, який визнано одним із кращих в Україні.

Рада прийняла звернення до керівництва держави, делегувала уповноваженого УК в Раду з питань розвитку Українського козацтва при Кабінеті Міністрів України.

Було вирішено низку інших організаційних питань, зокрема щодо формуванні на Вінниччині потужного козацького осередку.    

ЧКТ УК, очолюване крайовим отаманом Віталієм Чепелухою, взяло активну участь у всіх питання порядку денного Ради, підтримало ініціативи Гетьмана УК Миколи Пантелюка та всі добрі починання вінничан.

Слава Україні!

Крайовий хорунжий ЧКТ УК,

проф. Юрій Присяжнюк

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment