Черкаське крайове товариство Українського козацтва в зоні АТО.

13 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва в зоні АТО.

Вантаж  доставлено:   

                                                                                                                                                                                                                                                  Вже давно стало традицією до  новорічних свят вітати наших захисників, що боронять свободу нашої рідної землі на сході країни.  Черкаське крайове товариство Українського козацтва,  ГО ,,Час надії,, ,та артисти  Черкаського міського будинку культури ім.і. Кулика  вирушили в далеку дорогу на схід України. Розбитими шляхами, зруйнованими  в щент будинками, що зустрічають похмуро наших волонтерів, засніжена дорога, все  це не лякає їх , адже вони добре знають  ці дороги, які ведуть до наших захисників.

img_3156

І от перша зупинка на краснодарській дугі, де хоробро боронять територіальну цілісність держави Україна, батальон ,,ДОНБАС,, . Бійці радо зустрічають волонтерів та дякують їм  за турботу та подарунки, але особлива подяка – це дітям черкащини (гімназії №31 та санаторній  школі інтернату № 14), що зібрали та предали солодощі  та дитячі малюнки і обереги, каже бієць батальону ,,Донбас,, Євген з позивним  ,,Майстер,,

 

 

Дякували бійці артистам ,що привезли українську козацьку пісню від гурту,,Ярославна,,

 

img_3188

                                                                                                                                                                                    А далі під супроводом досвідчених військових, супроводили до легендарного національного легіону,,Георгія,,що в населеному пункті Троїцьке, в якому несуть службу грузини , допомогаючи українцям боротися з російським агресором.

images

 Дякували за солодкі подарунки, домашню випічку та українську пісню, що єднає два дружніх народи, Україну та Грузію.

Починались шквальні  обстріли та  нашу команду відвели в безпечне місце, наказали не залишатись тут більше, адже існувала велика загроза життю волонтерів.

Роздали подарунки на блокпостах, зустрічались з бійцями батальону ,,ПОЛТАВА,,.

img_3151

Військові капелани, що на предовій несуть слово боже, підтримуючи наших військових духовно, ризикуючи власним життям, та подаючи на справді гарний приклад безстрашності,та звитяжності, приютивши  нашу команду, та дали притулок на ніч.

А в ранці вже був інший шлях в знамените місто Щасття , до дитячого санаторного інтернату , що в півтора кілометрах від місця розмежування.

 

img_3179

img_3184 Сьогодні на щасття всі після чотириденної поїздки повернулись живими і здоровими до дому.                                                                                   Слава козакам! Слава Україні! Слава Героям!

Прес-центр ЧКТ УК

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment