Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в козацькому зборі…

09 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в козацькому зборі…

ПОХІД БЕЗ ПОХОДУ

 

Спорт – це життя. Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат I-II ступенів  однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характер школярів з’являється місце для спортивної спрямованості.

16 вересня 2016 року в школі відбувся традиційний туристично-спортивний козацький збір «Похід без походу» для учнів 9-х класів. Цей  вид змагань для  школярів, участь в якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників.

image007

На змагання були запрошені  друзі закладу: крайовий отаман Черкаського  крайового товариства «Українське козацтво» Чепелуха В.Г.,   заступник крайового отамана, осавул  Смілянець Р.В. та крайовий бунчужний українського козацтва Стакан П.А.

Учні проявили спритність та кмітливість, всі команди дружно і чесно змагались та отримали  солодці  призи – морозиво.

 

image005

 

На завершення змагань вчителі та батьки приготували на багатті туристичну кашу за оригінальними рецептами

Учням школи дуже сподобалось свято, адже для них це були не просто туристичні змагання, ай нові досягнення. Ще всі отримали масу позитивних емоцій та оздоровились не тільки тілом, а й душею.

image003

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment