Черкаське крайове товариство Українського козацтва: волонтерська вахта триває

19 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва: волонтерська вахта триває

image (15)

14 серпня 2016 р. делегація ЧКТ УК, очолювана крайовим отаманом Віталієм Чепелухою, відвідала село Малу Севастьянівку Христинівського району, де взяла участь у «Фестивалі вареника». Смачна страва, якою на весь світ славиться українська національна кухня, стала приємним, “смачним” приводом до більш серйозних справ

image (16)

 

ЧКТ УК третій рік поспіль несе волонтерську вахту. Власне рівно стільки, скільки новітній світовий агресор – путінська Російська Федерація – воює проти України, котра вимушена відстоювати не лише власну державність, суверенітет та територіальну цілісність, а й незалежність багатьох інших країн. Ось і цього разу козацьке крайове Товариство в такий спосіб посприяло активістам Христинівщини, які підготували чергову партію автомобілів для фронту.

_DSC0043

 

Особливо варто відзначити й подякувати депутату Христинівської районної Ради Валерію Васильовичу Костюку, який профінансував, організував і власне очолив підтримку українських бійців, що захищають право на життя та людську гідність на Донбасі, водночас – масштабне свято для своїх земляків. Взявши на себе значні витрати, господар дійства виявив справжню гостинність, яка надовго запам’ятається його односельцям та численним гостям. Своєю позицією Валерій Васильович засвідчив, що в Україні таки є справжня національна еліта, яка не мріє про тіньові схеми та офшорні оборудки, а дбає про Державу, Народ, його інтереси та національне майбутнє. Дякуємо!

image (11)

 

До речі, крім трьох автомобілів, бійці-фронтовики отримали того вечора й фінансову підтримку, загалом близько 10 тис. грн, зібраних активістами під час проведення заходу.

Щодо власне участі делегації ЧКТ УК, то особливо варто відмітити козаків та берегинь сотні імені П. Дорошенка з села Руська Поляна Черкаського району. Найбільше Тетяну Гринько, Ніну Паламаренко, Лідію Пелепенко, Миколу Чепчуренка та крайового скарбничого ЧКТ УК Степана Титаренка. Дякуємо!

image

 

Слава героїчним захисникам України і всього демократичного світу!

Слава українським меценатам-патріотам!

Слава Україні!

Крайовий хорунжий ЧКТ УК,

проф. Юрій Присяжнюк

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment