Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує зусилля влади на посилення інформаційної безпеки України

07 Июн Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує зусилля влади на посилення інформаційної безпеки України

9631840f83191fc1857af9c1f85edd71366f521b

1 червня 2016 р. представники ЧКТ УК взяли участь у роботі (круглому столі) створеної Координаційної ради при ЧОДА з забезпечення інформаційної безпеки на території Черкаської області. Пропонуючи свою активну позицію у вирішенні цього комплексного завдання, Товариство, його козаки та берегині керуються наступним.

По-перше, люди свідомі того, що події останніх років в АР Крим та на Донбасі – це російська агресія проти Української Держави. Власне проти України як самобутнього народу, унікальної культури, цивілізації. Є також розуміння, що в такий спосіб росіяни рятують себе від краху, бо як національна спільнота вони виявилися неспроможними до існування, а альтернативне самоствердження в статусі імперії спонукає їх до експансії щонайменше проти найближчих сусідів.

По-друге, воюючи “по-сучасному”, режим Путіна веде проти України гібридну війну, яка включає потужну інформаційну складову (як відомо, жодний постріл російських банд-формувань на Донеччині й Луганщині не лунає без відповідного інформаційного супроводу, простіше кажучи брехливих заяв та коментарів). Проте справа не обмежується районом бойових дій. Проголосивши квазідержавні (по суті терористичні) утворення “ДНР” і “ЛНР”, Кремль намагається імплантувати їх в Українську Державу, тим самим максимально послабити її, зробити заручницею своїх політичних забаганок. У будь-якому разі він прагне підкорити українців, використавши для цього їхній власний потенціал.

По-третє, протистояти агресору можна й треба. Для цього кожний громадянин України має розуміти, що від нього залежить багато. Починаючи від збройного опору зайдам із РФ і закінчуючи відмовою від російських (на сьогодні також “деенерівських”, “еленерівських” та кримських) товарів.

Міркуючи на більш віддалену перспективу, ЧКТ УК пропонує жити під гаслом “Більше українського!”, охоплюючи ним якнайширшу сферу людської комунікації – від української мови спілкування до відповідних кадрових призначень. І нехай вибачає кожний, хто вбачатиме в цьому хоч якусь дискримінацію. Він і всі мають пам’ятати, що боронячи Україну, українці рятують увесь світ, той демократичний порядок, який своїм комфортом та безпекою приваблює як мільйони пересічних людей, так і елітні прошарки населення.

З метою посилення національної безпеки України ЧКТ УК готове до найтіснішої співпраці з владою, усіма справді патріотичними, демократичними, європейськими силами!

Слава героїчним захисникам України! Слава Україні!

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха,

Крайовий хорунжий ЧКТ УК,

проф. Юрій Присяжнюк

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment