Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає дітей.

07 Июн Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає дітей.

IMG_7692

Представники «Уманського  козацтва»Черкаського-крайового-товариства-Українського-козацтва в день захисту дітей 1 червня здійснили поїздку по дитячих закладах Уманського району з метою привітання діток і  передачі їм гуманітарної допомоги. В  Ладижинській школі-інтернат козаки привітали дітей, вихователів та вчителів навчального закладу з святом,  для ігрової кімнати було передано іграшки, кожній дитині вручили рюкзаки з футболками.

IMG_7747  Директор навчального закладу В.О. Супрунець подякував козакам за турботу про підростаюче покоління.  В дитячих садках сіл Городецьке та Берестівець  також було передано іграшки,  діти з цікавістю розглядали і сприймали  гостей. Концерт діток у Городецькому до сліз зворушив  сивочолих представників козацтва. На святкові заходи у ДНЗ «Яблунька» завітав керівник ТОВ  «Берестівець»  В.І. Чекаленко,  який  зазначив, що у всіх патріотичних справах, особливо що стосується дітей, він  завжди сприятиме.

IMG_7629

Наступного ж дня козаки уже самі приймали гостей – дітей шкіл Уманського р-ну. Осавул О.М. Сокуренко  провів цікаву ознайомчу  екскурсію в канцелярії  козацтва (Садова,  7), розповів, хто такі козаки та чим вони займаються нині.  Завдяки активній волонтерській діяльності представників козацтва   всі діти отримали дарунки з Канади, які їм сподобалися.

IMG_7681

Прес-центр «Уманського козацтва»

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment