Черкаське крайове товариство Українського козацтва і волонтерська діяльність

19 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва і волонтерська діяльність

image002

В м. Христинівка на центральній площі відбулась передача пяти вантажівок та мотоцикла, 41-му мотострілковому батальону,який базується в районі  Волновахи . За три тижні не байдужі люди , патріоти України,такі як  Віктор  Білобров, його син , та Валерій Костюк та інші, зуміли підняти з колін і поставити на ноги списану та розкурочену  військову техніку.В селі Сичівка,де ремонтувалась техніка на території приватного підприємця В,Білоброва,  почався рух колони по трасі Гайсин- Умань в напрямку м .Христинівка,під супроводом козацького патруля Черкаського крайового товариства Українського козацтва. Так ,як козаки приймали активну участь в забезпеченні ремонту техніки цього батальйону.

image001
Сичівська загальго-освітння школа передала військовим продукти харчування зібрані разом з односельцями, а в селі Мала Севастьянівка колону з хлібом та сілью, чекала уже Малосевастьянівська школа,де діти під козацький марш передавали малюнки та листівки нашим бійцям.

image004

Перед присутніми виступив заст.командира 41-го мотострілкового батальону Осіпчук Василь Володимирович та подякував присутнім за моральну та духовну підтримку та  запевнив,що з такою народною довірою і допомогою ми переможимо. А в своєму виступі Отаман Черкаського крайового товариства Українського козацтва Віталій Чепелуха сказав ,що пишається школою в  якій він навчався і односельцями що активно долучаються до підтримки Збройних сил України.
image003

В Христинівці колона рухалась вулицями і гучно лунав козацький марш з патрульного козацького автомобіля,  люди на узбіччі із сльозами на очах вигукували патріотичні гасла,Слава Україні!Героям Слава!

image005
Після  мітингу ,де зібрались Христинівчани,колона вирушила до памятника Івану Гонті ,вшанували покладанням квітів, після чого колона попрямувала в зону АТО.
p.s. Маємо відомості,що колона прибула за призначенням .

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment