Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в урочистостях… Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни…

09 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в урочистостях… Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни…

????????????????????????????????????

Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати  ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.
«Ми пишаємося тим, що народи наших країн внесли вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

????????????????????????????????????

Сьогодні в Черкаській школі №14 пройшов захід до дня памяті та примирення, присвячений памяті жертв Другої світової війни. Черкаське крайове товариство Українського козацтва було запрошене в якості почесних гостей,так як саме козаки постійно співпрацюють з цим закладом освіти по національно патріотичному вихованню молоді, та є провідником між школою та зоною АТО. Саме днями спільний єкіпаж повернувся з Маріуполя, де возили до Великодня святкові подарунки в дитячий інтернат №2,та солдатам збройних сил України. В своєму виступі Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха сказав:

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни».,але й не забуваємо  і тих хто сьогодні ціною власного життя боронить свободу нашої рідної землі на сході країни. Слава Україні! Слава її Героям!
27
Прес-центр ЧКТ УК Надія селіонова.
Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment