Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначило козацькою нагородою школу №20.

10 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва відзначило козацькою нагородою школу №20.

IMG_2968Уже традиційно в Черкаській обласній філармонії відбувся звітний концерт Черкаської спеціалізованої школи № 20. Святом мистецтва, дитячої творчості можна назвати чудове дійство, яке подарували учні школи своїм батькам, громаді міста. Шкільні творчі колективи подарували слухачам неповторні хвилини спілкування із високим мистецтвом Слова Музики,Танцю, Співу, де кожен намір концерту –    це результат складної виснажливої  праці учнів творчих колективів та їхніх керівників. На святі були присутні почесні гості: керівники міста, департаменту освіти та гуманітарної політики, бійці АТО ,а також представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

IMG_2984
Слова вітання прозвучали від  директора школи Кіта Людмили Богданівни , мера міста Бондаренко Анатолія, Крайового отамана ЧКТ УК Віталія Чепелухи, який сказав про те. що школа пройшла не простий шлях становлення, та все ж  таки зуміла створити сприятливі умови для реалізації права дитини на вільний розвиток творчих, розумових, фізичних здібностей, та розвиток  їх талантів. А також створили естетичне розвиваюче гармонійне середовище, в якому панує атмосфера емоційного  благополуччя і духовного взаємо збагачення учнівського колективу, на яких виховуються високі моральні та ділові  якості дитини, та опановуються не тільки наукові знання про природу,культуру, мистецтво, а й вивчаються та реалізуються в життя обряди,звичаї та традиції Українського козацького народу.

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха нагородив козацькою відзнакою ,,За відродження козацької держави Україна,, школу № 20 та педагогічний колектив  школи в лиці її директора Кіта Л.Б.  Ні в кого не виникає сумніву ,що в школі з таким високим  національно патріотичним вихованням молоді ,ми здобудемо великих успіхів в розбудові нашої держави Україна. Слава Україні! Слава її Героям!

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment