Черкаське крайове товариство українського козацтва вимагає у влади міста Черкаси виконати закон! Порошенко підписав закони про декомунізацію.

21 Мар Черкаське крайове товариство українського козацтва вимагає у влади міста Черкаси виконати закон! Порошенко підписав закони про декомунізацію.

IMG_2949

Петро Порошенко підписав чотири закони, ухвалені в парламенті 9 квітня 2015 року. Документи стосуються, серед іншого, заборони пропаганди комуністичної та нацистської символіки.

aHR0cDovL3d3dy5kdy5jb20vaW1hZ2UvMCwsMTgyMTM5NTVfMzAzLDAwLmpwZw

Президент України Петро Порошенко ввечері в п’ятницю, 15 травня 2015 року, підписав закони про декомунізацію. Йдеться про закони “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”, “Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років”, “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років” та “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті”.

IMG_2952

Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації. Закони були прийняті 9 квітня 2015 року у парламенті більшістю голосів.
Минув майже рік ,але в нашому рідному місті Черкаси влада не квапиться з цього приводу ,тому візитівкою нашого міста досих пір є оця символика на перехресті вулиць Смілянська-Хіміків-30 річчя Перемоги.
Черкаське крайове товариство українського козацтва вимагає від влади міста виконати закон україни про декомунізацію.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment