Указом президента України «За оборону Дебальцевого» нагороджені козаки Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

29 Фев Указом президента України «За оборону Дебальцевого» нагороджені козаки Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

image (6)

Бійці 128-ої гірсько-піхотної бригади  сьогодні отримали нагороди. Їх вручили голова Черкаської ОДА разом із обласним військовим комісаром.

image

Чорнухине, Логвинове, Вуглегірськ і Дебальцеве. Це далеко не повний перелік гарячих точок, де побувала 128-а гірсько-піхотна бригада.. За мужність і героїзм у тих боях  чотирнадцятьох черкащан, пятеро з них  є представниками  українського козацтва, згідно з указу Президента, нагородженомедалью  «За оборону Дебальцевого» Це Лугеря Сергій, Довбиш  Ігор, Погорілий  Володимир, Грабовий Сергій та Кутній Олександр

20160226_10094320160226_102458

 

– Наші бійці – це наша опора, –сказав  очільник області Юрій Ткаченко. – Кажуть, що найкращу оцінку солдатові може дати солдат. Так от: завжди приємно чути від військових, що черкащани в бою – найкращі, найнадійніші, найвідданіші. У Дебальцевому, Широкиному, під Маріуполем – черкащани попереду всіх. Нинішні нагороди – це ще один вияв поваги та вдячності до наших бійців, захисників нашої країни. І що особливо приємно – багато з них, по поверненню із зони АТО, стають у «стрій» і тут. Вони готові працювати спільно задля розвитку Черкащини.

image (2)

Прес центр ЧКТ УК Надія Селіонова.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment