Черкаське крайове товариство Українського козацтва в школі №14 з нагоди річниці Дебальцевого котла.

23 Фев Черкаське крайове товариство Українського козацтва в школі №14 з нагоди річниці Дебальцевого котла.

Два роки тому мешканці Дебальцевого, яке було під контролем України, ще не підозрювали, яка трагедія чекає їхнє місто.

Рік тому, 18 лютого 2015-го, українські військові пішли з Дебальцевого Донецької області – з величезними втратами, залишивши сепаратистам місто, полонених, розірвані українські прапори, трупи товаришів і розбиту техніку. Країна знала про Дебальцевський котел з початку лютого – військові виявилися в оточенні “ополченців”, які крок за кроком стискали кільце навколо населеного пункту.
Зрештою Київ дав наказ силам АТО залишити Дебальцеве, хоча судячи з повідомлень з котла, армія вже була не в силах протистояти ДНРівцям.
Про кількість загиблих, полонених при виході або закатованих у тортурах українських військових навряд чи стане коли-небудь точно відомо. За різними даними, їх сотні і навіть тисячі. Про це розповів командир розвідки 128-ї окремої гірно піхотної бригади,отаман козацького полку ім.Б.Хмельницького бончужний УК Кутній Олександр, на зустрічі з вихованцями Черкаської школи №14. Він приніс прапор ,який постійно нагадує йому ті жахливі події річної давнини. Діти з великим захопленням слухали розповіді учасника та очевидця цих подій,де Олександр розповів, що  при виході з оточення отримав поранення та втратив чимало своїх побратимів.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment