Віталій Чепелуха: «Всі українські діти хочуть жити у мирі та спокої»

13 Янв Віталій Чепелуха: «Всі українські діти хочуть жити у мирі та спокої»

aa4ad4f2f7f387d6bd52d2fa8be4e6eb_XLРадість зимових свят мають відчувати і наші земляки, які воюють у зоні АТО, і маленькі «діти війни» зі Східного регіону України. З цих міркувань представники обласної організації українського козацтва організували збір необхідних продуктів і речей для бійців та дітей, самі ж і привезли їх на Схід.

 

Представники козацтва часто виїжджають з волонтерською місією до зони АТО. Нещодавно вони виконали щемливу почесну місію, яку доручили їм вихованці Черкаської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14. Черкаські діти зібрали для ровесників зі Сходу шість мішків своїх улюблених м’яких іграшок, солодощі, одяг та звернулися до волонтерів з проханням передати подарунки тим дітям, які живуть і навчаються в нелегких умовах неоголошеної війни. Під час чергової волонтерської поїздки особливий вантаж доставили до місця призначення.
Неприхованим щастям сяяли очі юних вихованців Маріупольської школи-інтернату, які зустрічали черкаських волонтерів. Кожному припала чудова іграшка, декому й не одна, солодкі гостинці. Учасники поїздки — крайовий отаман черкаського крайового товариства українського козацтва Віталій Чепелуха, священик УПЦ КП отець Василій — розповіли про прагнення наших дітей зігріти серця своїх ровесників у новорічно-різдвяні дні. Вихованці інтернату запросили черкаських гостей оглянути заклад: шевченківський куточок, навчальні кабінети, кімнати відпочинку. Хлопчики та дівчатка також привітали гостей українськими піснями й таночками.
— Ми були надзвичайно вражені патріотизмом і щирістю маріупольських дітей, які тепло нас приймали, — розповів керівник козаків-волонтерів. — Дивилися їхні виступи й ледь стримували сльози від розчулення. Всі діти однакові, всі вони хочуть одного у нашій країні: спокою, миру, гарно розвиватися й… жити. Все таки вони хочуть жити з Україною. Про це вихованці інтернату говорили мовою української пісні, козацького маршу, поезії.
А вже через кілька днів Віталій Чепелуха передавав черкаським дітям вітання від ровесників зі Сходу, вручив їм подяку за гуманітарну допомогу, картини і вироби, зроблені власноруч. Діти побачили відеоролик про зустріч волонтерів-козаків із учнями школи-інтернату та передачу їм дарунків, почули щирі слова вдячності.
Новорічні подарунки черкаські козаки привезли також для Збройних силам України та добровільних батальйонів, які захищають східні кордони України. Відвідали першу і третю танкові бригади, батальйон «Черкаси», передали бійцям рідні ялинки, мандарини, шампанське, порадували захисників до свят шашликом та іншою провізією, теплими речами.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment