Представники Черкаського крайового товариства українського козацтва брали участь у фотовиставці… У Черкасах презентували фотовиставку «Жінки і конфлікт в Україні»

01 Янв Представники Черкаського крайового товариства українського козацтва брали участь у фотовиставці… У Черкасах презентували фотовиставку «Жінки і конфлікт в Україні»


aHR0cDovL25vdmFkb2JhLmNvbS51YS91cGxvYWRzL3Bvc3RzLzIwMTUtMTIvMTQ1MDY5NTE3OF9rdWx0LmpwZw20 грудня 2015 року у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Жінки і конфлікт в Україні».
Організаторами виставки є Фонд Народонаселення ООН в Україні та Український Жіночий Фонд у співпраці із Міністерством соціальної політики. Виставка демонструвалась протягом 2015 року у різних регіонах України: у Києві, Харкові, Вінниці, Сєвєродонецьку (Луганська область), Житомирі, Маріуполі (Донецька область).
Ініціаторами проведення фотовиставки в Черкасах виступили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською обласною громадською організацією «Жіноча ініціатива».
На виставці представлено близько 40 робіт, що розповідають історії сміливих українських жінок: жінок-солдатів, жінок-лікарів, жінок-волонтерів, які виконують важливі ролі в цей складний для України час.  Ці фото передають жіночу силу і слабкість, мужність і вразливість, тривогу і біль. Всі ці жінки дуже різні, але подібні у головному – вони не здаються перед труднощами».

Надія Селіонова , бончужна Українського козацтва у своєму виступі зауважила , що роль жінки у волонтерській роботі є важливою та необхідною, адже коли жінка приїздить на передову до бійців з гуманітарою місією, то це сприймається і цінується ними високо. Надія неодноразово бувала на фронті та особисто готувала домашні смаколики, якими пригощала всіх військових на шляху до місця призначення.

Фотовиставка проходить в рамках акції «16 днів проти ґендерного насильства», метою якої є привернути увагу суспільства до проблем ґендерного насильства, стимулювати суспільство до активних дій, спрямованих на подолання насильства щодо жінок та дівчат, адже ґендерне насильство – це порушення прав людини.
Виставка спрямована на зміну стереотипних уявлень про роль жінки в процесі боротьби за гідність і свободи свого народу. Представлені роботи покликані відродити справедливість у відношенні до жінки та її ролей в контексті військових дій і суспільних перетворень.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment