Як на Буковині вперше проводили Велику раду Українського козацтва ,в ній взяло участь і Черкаське крайове товариство Українського козацтва.

21 Окт Як на Буковині вперше проводили Велику раду Українського козацтва ,в ній взяло участь і Черкаське крайове товариство Українського козацтва.

На Буковині вперше, в новітній історії пройшла Велика рада Українського козацтва. На цю подію у селище Лужани, що на Кіцманщині, з’їхалися козаки з усієї України.серед них і делегація Черкаського крайового товариства Українського козацтва. Близько 150 представників козацтва спершу пройшлися урочистою ходою через селище, а від так зібралися у приміщенні Лужанської школи на Міжнародну Велику раду Українського козацтва.

За словами Гетьмана  Українського козацтва Миколи Пантелюка, рада передбачає об’єднання всіх козацьких товариств, і, насамперед, хоче показати приклад єднання, адже цього так не вистачає сьогодні в країні.

Також  Велика рада присвячена практичному виконанню плану щодо сприяння органів влади в захисті Батьківщини на Сході. Це мобілізаційні ресурси, волонтерська робота, національно-патріотичне виховання молоді.

За словами М. Пантелюка, у складі збройних формувань України на Сході служить близько п’ять тисяч козаків.

IMG_3794

IMG_4045

IMG_3806

Прес-центр ЧКТ УК Надія Селіонова.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment