Черкаське крайове товариство українського козацтва в Слов’янську та Краматорську відсвяткували річницю звільнення від російських терористів

31 Июл Черкаське крайове товариство українського козацтва в Слов’янську та Краматорську відсвяткували річницю звільнення від російських терористів

У неділю, 5 липня, мешканці Слов’янська та Краматорська Донецької області відсвяткували річницю звільнення від російсько-терористичних угрупувань. В урочистостях взяв участь заступник голови Адміністрації президента України ,різні громадські організації ,а також наша делегація Черкаського крайового товариства Українського козацтва.
524334933
Разом із місцевим жителями та військовослужбовцями, які продовжують відстоювати територіальну цілісність і незалежність України та несуть службу неподалік зазначених міст, взяли участь в урочистому мітингу, присвяченому річниці звільнення Слов’янська та Слов’янського району,а наші козаки дали концетр в одній із військових частин Словянська.

На мітингу говорилось про сміливість тих жителів міст, котрі, попри окупацію, страх, паніку, смерть і сльози, допомагали українським воїнам звільнити рідні міста від бойовиків. “Ви відчайдушно допомагали нашим воїнам, нічого не боялися, ви повірили в перемогу, і над цими містами замайорів наш рідний синьо-жовтий прапор. Ми всі пам’ятаємо, як ви зустрічали наших воїнів зі сльозами радості та словами вдячності,за рік, що минув, українці пережили багато подій, проте навчилися долати їх разом – українська армія посилилася, відновлюються звільнені міста. Мешканцям звільнених міст бажали здоров’я, невичерпних життєвих сил, добробуту в єдиній країні під чистим мирним небом.
521898253
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на території Слов’янського району на горі Карачун військовослужбовців Збройних сил України та цивільних громадян – поклали квіти на місці, де встановлено пам’ятний знак.

Також високопосадовці разом з мешканцями Краматорська взяли участь в урочистому мітингу на центральній площі міста. Після цього відбувся святковий концерт. Його розпочав козацький гурт ,,терен,. під керівництвом отамана тернівської козацької сотні ім. Івана Сірка , також козаки готували козацький куліш та пригощали ним всіх охочих,а таких було сотні людей. Мер міста подякував нам за участь і організацію заходу,та запрошував на подальшу співпрацю.
750950603
Висловлюєм подяку воїнам за їхній ратний подвиг та героїзм. Слава Україні ! Героям Слава !

Прес-Центр ЧКТ УК Надія Селіонова.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment