Черкаське крайове товариство Українського козацтва доставили черговий гумвантаж.

31 Июл Черкаське крайове товариство Українського козацтва доставили черговий гумвантаж.

,,Все це зібрала Рускополянська козацька сотня,,

У вихідні – на поле бою.
322237549
Минулих вихідних разом із колегою по сайту «Про село» їздили у складі волонтерської групи до Донеччини, були в районі «N», звідки рукою подати до лінії протистояння із сепаратистами. А там, нажаль, стріляють, та ще й дуже. В районі Горлівки були разом із черкаськими козаками – привезли продукти харчування та все необхідне в побуті солдата. Номер військової частини та розташування роти за відомих причин не вказуємо.

Про все, що звітує влада з екранів телевізорів забудьте. Куди йдуть щоденні мільйони на утримання української армії не знаю, а що наших чоловіків годують однією перловкою на прісній воді, то самі переконались вочевидь. Не говорячи, про відсутність у бійців документів про статус АТОвців.

Є випадки повної відсутності у бійців військового квитка. В тій формі, що видають у війську, хлопці кажуть, що служити не можливо. Говорять, від першого ж вогню плавиться разом зі шкірою.
115857243
Тому наші військові дуже просять передавати з дому якісну форму та взуття. Бажано мати кілька пар. Після дощів у траншеях повно води. Не встигають обсушуватись. Про те, щоб виспатись в людських умовах – наші захисники тільки мріють. Живуть у печерах, закинутих помешканнях.

Але! Настрій у всіх патріотичний, наші чоловіки кажуть, що не зійдуть з місця, щоб більше ні на крок не пропустити ворога до рідних домівок.

Місцеве населення, переважно проти наших військових. Щоправда, є й лояльні люди. Що там казати, якщо проросійська пропаганда прослідковується на Донбасі ледь не на кожному кроці. Вулиці іменами російських героїв названі. Мова, переважно, російська.

Що переказують на батьківщину наші вояки. Що не «розкисають», будуть стояти до останнього, аби тільки про них пам’ятали рідні, дружини берегли вірність, а діти, щоб гарно навчались і були здорові.
808675768
І ще! Всі, і наші військові і місцеві жителі району Горлівка слали великий «привіт» нашому Президенту…

Автор С. Немилостива,

Фото М. Швець.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment