Черкаські козаки та землевпорядники відправили гуманітарку на Схід.

31 мая Черкаські козаки та землевпорядники відправили гуманітарку на Схід.

Плече підтримки хлопцям на передовій підставили місцеві активісти. Тутешнє козацтво разом із головою Держагенства земельних ресурсів Сергієм Рудиком відправили на Схід гуманітарний вантаж. Такі необхідні теплі речі та продукти перед від’їздом освятили отці черкаської єпархії Української православної церкви.

Допомогу для наших солдат збирали усім миром. Намагалися знайти найнеобхідніше. Наразі – це теплі речі. Долучилося до збору й тутешнє козацтво.

Віталій Чепелига, крайовий отаман Черкаського крайового товариства “Українського козацтва”: “Ми допомагаємо і в індивідуальному порядку. Коли до нас звертаються люди, чиї діти чи чоловіки служать в зоні АТО і їм необхідна якась допомога. Скажімо, ми неодноразово купували і розгрузки й бронежилети, і камуфляжі”.

Усе необхідне збирали по всій області. На допомогу армії люди не скупляться. Зносять усе: від теплих речей до солодеників. Перед відправленням вантаж освятили тутешні священики. Вони помолилися, щоби волонтери успішно дісталися місця призначення.

Владика Іоан, митрополит Черкаський і Чигиринський: “Усе наше духовенство Київського патріархату по всій Україні так чи інакше бере участь у допомозі збройним силам. Є такі священики, які перебувають на передовій, зокрема й у нашому батальйоні черкаському. Є такі священики, які постійно їздять із гуманітарною допомогою на передову. Оскільки небезпека для гуманітарного вантажу і його супроводжуючих завжди є, то ми завжди молимося перш, ніж відправляти допомогу цю”.

Посприяв у допомозі бійцям голова Держкомземагенства Сергій Рудик. Він забезпечив транспорт для збору та доправлення вантажу. Каже: це не перша допомога від землевпорядників.

Сергій Рудик, голова Держагенства земельних ресурсів України: “Два тижні тому я особисто супроводжував вантаж гуманітарний у район Донецької області у Волноваху. Тоді ми разом із землевпорядниками Черкаської області подарували “ГАЗ-66″. Так само був завантажений продуктами. Зараз ми підтримуємо транспортом поїздку священників Української православної церкви. Правда на нашій стороні. І бачите, присутність священика нашої помісної церкви говорить про те, що з нами Бог”.

Сергій Рудик говорить: цей вантаж не останній. Вони й надалі збиратимуть допомогу бійцям. Бо ж із приходом морозів їхні потреби збільшуються.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment