28 Фев Міжнародне обʼєднання українське козацтво взяло участь в зустрічі колективу Навчально- наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії.
28 лютого 2025 року в Черкаському Національному університеті відбулася конференція в якій взяли участь представники УК , директор Науково Освітнього центру Українського Козацтва , професор Юрій Присяжнюк , та директор інституту , доцент козак ЧКТ УК Андрій Касян .
Відбулася зустріч колективну Навчально- наукового інституту міжнародних відносин , історії та філософії зі своїм випускником 2005 року Олексієм Никифоровим. На початку зібрання , присутні вшанували хвилиною мовчання українських Героїв які віддали життя за Україну . Потім перед присутніми виступив директор інституту , доцент , козак ЧКТ УК Андрій Касян. Який зазначив що всі роки після здобуття вищої освіти О. Никифоров не втрачав зв’язки з навчальним підрозділом. Сьогодні він є випускником нашої аспірантури й готується захищати дисертацію на отримання наукового ступеня доктора філософії.
Далі з доповіддю виступив директор Науково-освітнього центру Українського козацтва, професор Юрій Присяжнюк, ішлося про актуальні проблеми російсько-української війни. Основну увагу було зосереджено на проблемах союзників України, її інтеграції в сучасний глобалізований світ, ствердження України як активного суб’єкта міжнародних відносин.
Більшість відведеного часу викладачі й студенти слухали Олексія Володимировича. Він докладно зупинився на подіях війни, у яких йому випало брати участь. Насамперед говорив про Крим. Висловив думку, що і боротьба за Крим, і війна загалом могли розвиватися інакше, якби своєчасно було задіяно мобілізаційний ресурс держави.
Прес центр ГО ,, Міжнародне обʼєднання Українське козацтво ,,
Хорунжа УК Діана Калкутіна
Please follow and like us:




No Comments