Черкаське крайове товариство українського козацтва організувало святкові подарунки воїнам до Дня захисника України.

11 Окт Черкаське крайове товариство українського козацтва організувало святкові подарунки воїнам до Дня захисника України.

Вже стало доброю традицією до Дня захисника України, вести на передову нашим воїнам святкові подарунки та вітання від дітей, та близьких їм людей.

Українське козацтво з перших днів війни на сході країни, активно долучаються до волонтерської діяльності та, щонайменше раз на місять везе на фронт все необхідне для українських захисників.

 

(подяка директору Ткалич Р.В. за допомогу фронту)

Тісна співпраця з закладами освіти, а саме з Черкаською загально-освітньою санаторною школою інтернат Черкаської обласної ради, директор Шарапа Людмила Володимирівна, зібрано та передано українським воїнам смачних подарунків, а також оберегів та малюнків з побажаннями до Дня захисника україни.

 

 

Черкаська загально-освітня школа № 22, директор Ткалич Руслан Володимирович разом з учнями школи зібрали більше, як пів тони продуктів харчування та медикаментів для українських захисників. Правильне патріотичне виховання в школі, говорить Руслан Володимирович, спонукає дітей за власні кишенькові кошти купувати солодощі військовим.

 

Чимало продуктів харчування домашнього приготування , пального для авто, було зібрано територіальними громадами сіл Руська Поляна та Дубіївка, та родинами козаків ЧКТ УК, Леонідом Сандигою, Віталієм Чепелухою, Олексієм Святенко, Степаном Титаренко, Валерієм Рудиченко та іншими.

 

 

Три повних авто сьогодні відправилося в далеку та не легку дорогу на фронт.

 

Слава Українським захисникам!

Слава Українській молоді!

Слава Українському козацтву!

ПРЕС-ЦЕНТ ЧКТ УК

 

No Comments

Post A Comment