Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело патріотичний благодійний фестиваль вареників

13 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело патріотичний благодійний фестиваль вареників

11.08.2019 р. на Христинівщині в с. М. Севастьянівка відбувся щорічний благодійний фестиваль вареників , організований отаманом Христинівського полку ім. Івана Гонти ЧКТ УК Валерієм Костюком. На цьому святі були присутні та взяли участь представники штабу ЧКТ УК на чолі із. заст. Крайового отамана з питань зв`язків з громадкістю Людмилою Музиченко.


Організовано гарне та веселе свято з конкурсами та піснями й танцями. Кожна нація має свої виразники унікальності, не лише в мові, одязі, менталітеті, а й також у національній кухні, що яскраво представляє нашу культуру в сфері традиції народної їжі не лише в Україні, а також за кордоном. Їжа тут виступає не лише продуктом із складників, а також ще й символом самобутності і своєрідності, за яким дозволено читати неписану історію народних уявлень та знань… Серед розмаїття традиційних українських страв особливе місце займають вареники. І, певне, не знайдеться людини в Україні, яка б їх не куштувала.


В конкурсі брали участь багато учасників з різних територіальних громад області.
Почесне жюрі в підведенні підсумків конкурсу визнало найкращим столом з варениками ГО,,ЧКТ УК‘‘. За що отримало грамоту організаторів.


Зібрані кошти на патріотичному благодійному фестивалі будуть спрямовані на допомогу українським захисникам на Донбасі.

 

Прес центр ЧКТ УК.

No Comments

Post A Comment