Черкаське крайове товариство Українського козацтва- щиро вітає настоятеля городецького свято-покровського храму отця Миколая з 15-ю річницею служби Господу богові на благо українського народу..

19 Ноя Черкаське крайове товариство Українського козацтва- щиро вітає настоятеля городецького свято-покровського храму отця Миколая з 15-ю річницею служби Господу богові на благо українського народу..

 

Шановний Отче Миколаю!

 

Черкаське крайове товариство Українського козацтва  щиро Вітає  Вас з 15- річчям служіню Господу богові та Українському народові! .

Ми розділяємо з Вами всю радість святкувань, адже ці пятнадцять років Ви прожили в невтомній праці, з повною самовіддачею, великими здобутками.

Глибока віра, працьовитість і жертовність – це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті.

Пам’ятаємо, як  Ви йшли до свого прагнення стати священиком, служити богові та людям.

І ця козацька  церква присвятої богородиці покрови в с.Городєцьке , яку Ви так тяжко відбудовували , ця велика парафіяльна громада, яка з Вашою допомогою зросла, укріпилась вірою та збагатилась любов’ю до Бога і стало тим найбільшим вашим досягненням.

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві – вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий духовний наставник, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості.

Кланяємося низько Вам за ту повсякденну працю, яка  переросла у великі здобутки, і бажаємо вам доброго здоров’я, щастя в родинному житті і всіх земних благ.

Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля – наша святість.

Всечесний отче, прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята від ЧКТ УК. Бажаємо Вам наснаги і міцного здоров’я, добра і любові. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани, здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на благо України.

Многих та благих літ!

 

Пароха і провідника духовного,

Отця Миколая шановного,

Щиро з 15 – річчям вітаємо!

Многая літа бажаємо

Нехай не тернистою буде дорога,

Якою провадите всіх нас до Бога,

Здоров’я міцного і сили вам духу,

Низький уклін від козацького руху!

 

Польовий гетьман центрального округу, крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха

з усіма козаками.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment