Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує звернення до депутатів Черкаської обласної ради щодо можливого закриття філій Суспільного мовлення в регіонах

26 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує звернення до депутатів Черкаської обласної ради щодо можливого закриття філій Суспільного мовлення в регіонах

Звернення громадських організацій Черкащини до депутатів Черкаської обласної ради щодо можливого закриття філій Суспільного мовлення в регіонах

Ми, як громадяни України, які прагнуть змін і щодня не на словах просувають і втілюють реформи, обурені невиконанням державою свого, закріпленого Законом, зобов‘язання про фінансування Суспільного мовлення в Україні. Подібні дії ставлять під загрозу втілення однієї з ключових реформ, особливо в умовах агресивної інформаційної війни, що ведеться проти нашої держави.
Громадські активісти Черкащини стурбовані інформацією, яку озвучив голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія про можливість закриття філій Суспільного мовника в регіонах, за умови скорочення бюджету на 2019 рік.
Суспільне мовлення в Черкаській області – це Черкаська регіональна дирекція суспільного мовлення – телекомпанія “Рось” та Черкаське обласне радіо, які за неповних десять місяців діяльності в умовах реформи показали, що здатні, попри суттєве недофінансування, втілювати реформу, дотримують цінностей незалежності, відкритості та просвітництва. Робота Черкаської регіональної дирекції Суспільного суттєво змінилася після реформування державного телебачення. Наразі телекомпанія єдина, що оперативно та з максимальною повнотою інформує жителів усієї області (а не тільки окремих міст) про важливі новини. Крім того, реалізується ряд суспільно-важливих проектів, культурних телепрограм, залучаються експерти з органів державної влади і місцевого самоврядування, громадського сектору, завдяки чому теле- та радіо-аудиторія має змогу отримувати різнобічну і зважену інформацію про події та важливі для суспільства теми.
Ви, як представники своїх громад, повинні бути зацікавленні в існуванні сильного місцевого мовника, який не буде залежним від комерційних чи політичних інтересів власника, а працювати лише задля зміцнення державності.
Звертаємося до Вас від імені громадських організацій Черкащини та просимо проявити міцну державницьку і громадянську позицію і звернутися до Верховної ради, Президента, Кабінету міністрів з вимогою дофінансувати Суспільне мовлення у 2019 році і тим самим зберегти місцевого суспільного мовника.

Крайовий отаман Черкаського крайового товариства українського козацтва – Віталій Чепелуха

Голова ГО “Академія стратегічних досліджень” – Сергій Пасічник
Голова ГО ЧОГО “Життя без бар’єрів” – Леся Валяєва
Голова Громадської ради при Черкаській ОДА – Євгеній Глєбов
Голова АНГО – Анатолій Рекун
Голова ЧОО Комітету виборців України – Максим Михлик
Голова ГО «Наш батальйон» – В’ячеслав Скічко

Голова ГО “Автомайдан-Черкаси” – Сергій Яковенко
Голова ГО “Ком’юніті медіа хаб” – Гриб Катерина

Світлина від Sergiy Pasichnyk.

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment